Fotograf Dariusz Majgier - Fotograf w Warszawie - Portrety Biznesowe i CV, Zdjęcia Wnętrz i Nieruchomości, Imprezy i Wydarzenia
Fotograf Warszawa
(Rekomendowany Fotograf Google Street View)

Wirtualny Spacer na mapie Google Street View. Wirtualna wycieczka prezentująca wnętrze firmy na mapie Google.

Zaproś klientów do swojej firmy i zaprezentuj im wnętrza lokalu bezpośrednio w wyszukiwarce Google i na mapie Google Street View!

Oprócz profesjonalnych zdjęć wnętrz i nieruchomości wykonuję wirtualne spacery wewnątrz firm, biur, restauracji, sklepów, hoteli i innych lokali użytkowych. To nie tylko atrakcyjna prezentacja wnętrza, ale też łatwy sposób, aby zwiększyć liczbę klientów i poprawić swoją pozycję w wyszukiwarce Google. Klienci bardzo lubią wirtualne wycieczki, ponieważ mogą w ten sposób poznać firmę, a w efekcie chętniej korzystają z jej usług. Dzięki wirtualnemu spacerowi zdobędziesz zaufanie klientów!

Wirtualna wycieczka umieszczona na mapie Google Street View pozwala na całodobowe, wirtualne odwiedziny w lokalu. Wystarczy kliknąć, aby wejść do lokalu, poruszać się po nim i rozglądać na wszystkie strony, jak podczas prawdziwej wizyty.

Wirtualny spacer Google Street View prezentowany jest w wyszukiwarce Google i na mapach Google, ale możesz go również łatwo umieścić na swojej firmowej stronie WWW czy też w serwisie Facebook. Z wirtualnej wycieczki można wygodnie korzystać na wszystkich urządzeniach: komputerach, tabletach i telefonach komórkowych.

W pełni zadbam o Twoją fotograficzną obecność w Google. Pomogę stworzyć wizytówkę Twojej firmy w usłudze Google Moja Firma oraz dodam do niej wirtualny spacer po wnętrzu i klasyczne zdjęcia. Tak uzupełniony profil będzie lepiej pozycjonowany w wyszukiwarce Google i bardziej przyjazny dla klientów.

Wypromuj swój biznes w wyszukiwarce oraz na mapach Google Street View. Zapraszaj klientów do wirtualnych odwiedzin swojego lokalu i bądź o krok przed konkurencją!

Dlaczego warto zlecić mi wykonanie Wirtualnego Spaceru Google Street View?

- Jestem Rekomendowanym Fotografem Google Street View - masz pewność, że spacer wirtualny zostanie wykonany profesjonalnie.
- Zyskasz więcej klientów, zwiększysz sprzedaż, skuteczniej wypromujesz miejsce - spacery wirtualne cieszą się dużą popularnością!
- Spacery wirtualne 360 stopni pozwalają zaprezentować wnętrza firmy bardzo realistycznie i w nowoczesny sposób.
- Wirtualny spacer będzie dostępny wprost w wyszukiwwarce i mapach Google, czyli dokładnie tam, gdzie szukają Cię Twoi klienci.
- Google przechowuje spacer wirtualny na swoich serwerach, więc nie musisz mieć własnej strony www lub płacić za hosting.
- Przy okazji tworzenia spaceru wirtualnego mogę wykonać profesjonalne zdjęcia wnętrz oraz portrety biznesowe.
- Warszawskie realizacje promuję bezpłatnie w warszawskim serwisie informacyjnym Reporter.pl (dział Spacery Wirtualne). Odwiedza go ponad 100 tys. warszawiaków miesięcznie!

 

Przykładowy Spacer Wirtualny Google Street View dla kawiarni

Ten wirtualny spacer wykonałem dla kawiarni Kawka z Kotem. Kawiarnia jest niewielka i składa się z dwóch pomieszczeń. Spacer na swojej ścieżce obejmuje 6 punktów (kroków). Każdy punkt to panorama 360 stopni składająca się z 7 zdjęć. Czyli łącznie na potrzeby tego spaceru wirtualnego wykonałem 42 zdjęcia.

5 punktów (kroków) znajduje się wewnątrz pomieszczeń, a jeden punkt znajduje się na chodniku między kawiarnią i ulicą. Dzięki temu do lokalu można wejść bezpośrednio z ulicy (spacer po wnętrzu lokalu połączył się z ulicznym Street View). Wyjdź z lokalu na ulicę i wróć, aby sprawdzić, jak to działa w praktyce.

 
 

Przykładowy Wirtualny Spacer Google Street View dla salonu kosmetycznego

Ten wirtualny spacer wykonałem dla salonu kosmetycznego i fryzjerskiego Exclusive. Spacer również obejmuje 6 punktów (kroków).

 
 

Pytania i odpowiedzi dotyczące wirtualnych wycieczek Google Street View i panoram 360 stopni

Jaki jest koszt wykonania wirtualnej wycieczki Google Street View?

Koszt wykonania wirtualnego spaceru jest niewielki w porównaniu do korzyści, jakie osiągniesz. To jedna z najlepszych inwestycji marketingowych i promocyjnych!

Cena wirtualnego spaceru zależy od wielkości lokalu i liczby punktów (kroków), między którymi można się poruszać.

Opcja minium to jeden punkt np. w środku lokalu. Nie można się wtedy przemieszczać, stoi się w miejscu, ale można się obracać i rozglądać na wszystkie strony. To jedna panorama 360 stopni, na którą składa się kilka zdjęć.

Dwa lub trzy punkty (czyli połączenie dwóch lub trzech panoram) dają już poczucie poruszania się, bo można nie tylko rozglądać się w jednym miejscu, ale też zrobić krok do następnego punktu w lokalu i tam też porozglądać się na wszystkie strony.

Można zrobić spacer między kilkoma punktami, a można zaplanować więcej punktów do zwiedzania, aby dokładniej pokazać cały lokal. Im większy lokal, tym więcej punktów (kroków) należy zaplanować. Odległości między punktami nie powinny być większe niż 2 metry, aby spacer był w miarę płynny. Oczywiście nie ma potrzeby poruszania się od ściany do ściany, to może być tylko ścieżka środkiem lokalu.

Liczbę punktów i ich położenie możemy wspólnie ustalić podczas sesji w zależności od budżetu przeznaczonego na wirtualny spacer.

Dla małych lokali (kawiarnie, restauracje, sklepiki) cena wirtualnych wycieczek oscyluje w granicach 300-900 zł w zależności od liczby punktów, z których składa się spacer.

Przy większych obiektach (np. duże sklepy, hotele) zalecam spotkanie, aby zaplanować trasę wirtualnego spaceru i wybrać wnętrza, które będą prezentowane.

Czy trzeba wykonać jedno ujęcie przed lokalem, na ulicy?

Jeżeli wejście do lokalu jest przy ulicy, warto jeden punkt (krok) naszego wirtualnego spaceru dodać przed wejściem (między lokalem i ulicą). Nie tylko pokaże on witrynę z zewnątrz, ale jest szansa, że Google połączy lokal ze Street View ulicy i wtedy chodząc po ulicy będzie można przejść wprost z ulicy do lokalu, a z lokalu wyjść wprost na ulicę i pójść dalej. Coś takiego działa w spacerze po kawiarni (prezentuję go powyżej), gdzie oprócz 5 punktów w lokalu jest jeszcze jeden na zewnątrz, który Google automatycznie połączył z ulicą.

Jak długo trwa wykonanie wirtualnego spaceru?

W niewielkich lokalach usługowych lub biurach sesja trwa około jednej godziny, jeżeli wnętrza zostały wcześniej posprzątane i przygotowane do wykonania zdjęć. Przy większej liczbie pomieszczeń lub we wnętrzach, które wymagają przygotowania, sesja może potrwać kilka godzin. W przypadku bardzo dużych obiektów lub rozległych terenów realizacja wirtualnej wycieczki może zająć nawet kilka dni.

Jak należy przygotować wnętrze do zdjęć panoramicznych?

Wnętrze powinno prezentować się możliwie najkorzystniej. Pamiętaj, że całe pomieszczenie będzie doskonale widoczne i podczas zdjęć nie można pominąć np. jednej ściany, tak, jak to czasem robi się przy klasycznych zdjęciach wnętrz.

Lokal powinien być solidnie wysprzątany, a wszystkie elementy szklane i połyskujące muszą zostać umyte, aby nie było widocznych zacieków i plam (m.in. okna, szkła, armatura, blaty, półki). Zbędne przedmioty należy schować lub wynieść. Uszkodzone lub niekompletne wyposażenie należy wymienić lub naprawić. W przypadku budynków należy uprzątnąć cały teren otaczający nieruchomość, zgrabić liście, skosić trawnik, odśnieżyć i sprawdzić stan elewacji. Koniecznie upewnij się czy wszystkie żarówki działają!

Jak można szybko i niewielkim kosztem uatrakcyjnić wygląd wnętrza?

Wnętrze powinno zachęcać do przebywania w nim. Profesjonalny home staging wykonują dekoratorzy wnętrz, ale każdy może szybko ocieplić wizerunek mieszkania lub domu. Oto kilka prostych i tanich sposobów:
- wazony z bukietami ciętych kwiatów
- kwiaty doniczkowe na pustych parapetach
- owoce w koszyku lub luzem na blacie (np. pomarańcze, mandarynki, banany, jabłka, gruszki, cytryny, kiwi, melon)
- książki z atrakcyjnymi grzbietami na pustych półkach - mogą stać lub leżeć
- album lub kolorowy magazyn na stoliku
- dekoracyjne poduszki na sofie
- przedmioty dekoracyjne we wnękach i na szafkach (figurki, wazony, świece, ramki ze zdjęciami, pamiątki)
- obrazy na pustych ścianach

Jak szybko wirtualna wycieczka będzie gotowa do pokazania klientom?

Przy niewielkich sesjach (biura, restauracje, małe sklepy) przygotowanie zdjęć i złożenie wirtualnego spaceru zajmuje mi od 1 do 3 dni. Przy większych zleceniach przygotowanie wirtualnej wycieczki może zająć nawet tydzień.

Niezależnie od mojej pracy, Google musi zatwierdzić i opublikować wirtualną wizytę na mapach Google Street View. Może to potrwać od kilku godzin do kilkunastu dni. Nie mam wpływu na szybkość zatwierdzania zdjęć przez Google.

Czy można umówić się na zdjęcia w sobotę lub niedzielę?

Jestem fotografem, który pracuje przez cały tydzień i przez całą dobę. Jeżeli mam wolny termin to zdjęcia wykonuję również w soboty, niedziele, dni wolne od pracy i święta.

 
 

Dariusz Majgier - kontakt w sprawie sesji fotograficznych i rezerwacji terminów

Z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania lub oszacuję koszt sesji foto. Korzystam głównie z poczty elektronicznej, ale jeżeli preferujesz kontakt telefoniczny, chętnie oddzwonię na podany numer. Odpisuję lub oddzwaniam natychmiast (jeżeli nie jestem w trakcie sesji zdjęciowej).

napisz do mnie:
majgier@reporter.pl
 
lub zostaw wiadomość z numerem telefonu - odpiszę lub oddzwonię:


 

Pracuję w Warszawie, ale dojeżdżam też do innych miast. Współpraca ze mną jest komfortowa i pozbawiona niemiłych niespodzianek. Jestem słowny, punktualny, działam profesjonalnie, szybko, dyskretnie i niedrogo, a wszystkie ustalenia traktuję jako poufne. Wystawiam faktury VAT.

 

Dariusz Majgier

 

 
 

Wśród moich klientów biznesowych są m.in.

Adecco Poland, Aster, ATM, Audioteka, Bayer, Carrefour, Caritas, Colliers International Poland, ComPress, Deutsche Lufthansa, Eniro Polska, Falck, Europ Assistance Polska, EURO RSCG 4D, Fischer & Zubek PR Partners, Geant Polska, General Motors, Grafton Recruitment, Hays Poland, Hola Design, Instytut Wzornictwa Przemysłowego, Komisja Europejska, Krajowa Izba Producentow Audiowizualnych, Lloyd Properties, Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki, Microsoft, Millennium TFI, Monday PR, Netia, Opel Polska, Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza, Rochstar Events, Rzeczpospolita, Polski Związek Firm Deweloperskich, Polskie Centrum Badań i Certyfikacji, Publicis Consultants Rowland, Sharp, Skarbiec Mennicy Polskiej, Swiss International Air Lines, UPC Polska, Zdrofit

 

wirtualna wizyta google street view, fotografia street view, spacer 360, wycieczki wirtualne, photo sphere, panorama sferyczna, prezentacja firmy na mapie google, wirtualny spacer na mapie google street view, wirtualna wycieczka wewnątrz firmy, fotografia nieruchomości, vr, wirtualny spacer, google maps, panorama 360 stopni, fotograf street view, fotograf restauracji, fotograf google street view, spacery 360 stopni, fotograf virtual reality, wirtualna rzeczywistość, panoramy sferyczne, zdjęcia sferyczne, wycieczka wirtualna, fotografia wnętrz, zdjęcia 3D, wnętrze biura, zdjęcia firmy, zdjęcie biura, Google Moja Firma, zdjęcia wnętrz, zdjęcia restauracji, wirtualna rzeczywistość, zdjęcia z zewnątrz, fotograf nieruchomości, fotograf warszawa

Portrety biznesowe. Zdjęcia do CV. Fotograf wnętrz i nieruchomości. Zdjęcia mieszkań i domów na sprzedaż. Fotografia imprez i wydarzeń. Zdjęcia 360 stopni. Panoramy i wirtualne wycieczki we wnętrzach lokali na mapie Google. Wirtualny spacer w Google Street View.
Fotograf Warszawa © 2017 Dariusz Majgier - profesjonalny fotograf w Warszawie. Faktury VAT. Kontakt: majgier@reporter.pl