Fotograf Wnętrz i Nieruchomości Warszawa
Fotograf Warszawa - Portrety Biznesowe - Zdjęcia Nieruchomości - Imprezy
Kontakt: majgier@reporter.pl

Fotograf Warszawa. Portret biznesowy. Profesjonalne fotografie biznesowe dla pracowników i zarządu

Portrety biznesowe to zdjęcia dla pracowników i zarządu wykonywane na potrzeby firmowe, zwykle do publikacji w prasie, na korporacyjne strony WWW lub do wizytówek. Fotografie biznesowe budują również Twój wizerunek podczas rekrutacji i w serwisach społecznościowych (Facebook, LinkedIn, GoldenLine). Profesjonalny fotograf jest więc niezbędny!

Mam za sobą tysiące sesji portretowych. Potrafię na zdjęciach podkreślić charakter oraz wyeksponować mocne strony fotografowanej osoby, a jednocześnie ukryć niedoskonałości. Planując zdjęcia uwzględniam branżę i wykonywany zawód - nie wszystkie fotografie biznesowe muszą być oficjalne i poważne.

Fotografie biznesowe wykonuję w firmach, w domach lub w plenerze (jeżeli pogoda pozwala). Dla klasycznych portretów na białym tle potrzebny jest fragment białej/jasnej ściany. Przywożę własne oświetlenie. Na zdjęciach poprawiam m.in. kolorystykę, fakturę skóry, retuszuję niedoskonałości.

W portretach biznesowych najczęściej wykorzystuje się tylko ujęcia od pasa w górę, ale czasem mogą przydać się też ujęcia całej sylwetki. Dlatego warto przed sesją zastanowić się do czego fotografie będą potem wykorzystywane.

Więcej informacji oraz porady: porterty biznesowe i zdjęcia do CV

 

Portrety biznesowe, Zdjęcia do CV, Sesje wizerunkowe, Zdjęcia pracowników, Fotografie dzieci, Portrety artystyczne

Fotograf Portret i CV Fotograf Portret i CV Fotograf Portret i CV Fotograf Portret i CV Fotograf Portret i CV Fotograf Portret i CV Fotograf Portret i CV Fotograf Portret i CV Fotograf Portret i CV Fotograf Portret i CV Fotograf Portret i CV Fotograf Portret i CV Fotograf Portret i CV Fotograf Portret i CV Fotograf Portret i CV Fotograf Portret i CV Fotograf Portret i CV Fotograf Portret i CV Fotograf Portret i CV Fotograf Portret i CV Fotograf Portret i CV Fotograf Portret i CV Fotograf Portret i CV Fotograf Portret i CV
 
 

Dariusz Majgier - kontakt w sprawie sesji fotograficznych i rezerwacji terminów

Z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania lub oszacuję koszt sesji foto. Korzystam głównie z poczty elektronicznej, ale jeżeli preferujesz kontakt telefoniczny, chętnie oddzwonię na podany numer. Odpisuję lub oddzwaniam natychmiast (jeżeli nie jestem w trakcie sesji zdjęciowej).

Pracuję w Warszawie, ale dojeżdżam też do innych miast. Współpraca ze mną jest komfortowa i pozbawiona niemiłych niespodzianek. Jestem słowny, punktualny, działam profesjonalnie, szybko, dyskretnie i niedrogo, a wszystkie ustalenia traktuję jako poufne. Wystawiam faktury VAT.

 
zapraszam do współpracy:-)
majgier@reporter.pl

 

Dariusz Majgier

 

fotografia biznesowa, curriculum vitae, portrety dla pracowników, zdjęcia do CV, sesja biznesowa, portrety biznesowe, portret biznesowy, fotograf biznesowy, fotograf warszawa

Portrety biznesowe. Zdjęcia do CV. Fotograf wnętrz i nieruchomości. Zdjęcia mieszkań i domów na sprzedaż. Fotografia imprez i wydarzeń.
Fotograf Warszawa © 2016 Dariusz Majgier - profesjonalny fotograf w Warszawie. Faktury VAT. Kontakt: majgier@reporter.pl